Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 21, 2018

Придушення свободи слова у Криму

Автор:

|

Березень 20, 2017

|

Рубрика:

Придушення свободи слова у Криму

У Сімферополі, адміністративному центрі окупованого півострова, у понеділок, 20 березня, розпочинається розгляд по суті справи українського журналіста Миколи Семени. Він є одним з авторів проекту «Крим.Реаліі», започаткованого українською службою «Радіо Свобода».

Переслідувань і репресій Микола Семена зазнає за свою професійну діяльність. Російські спецслужби знайшли у його публікаціях заклики «до порушення територіальної цілісності Російської Федерації». Як твердить звинувачення, журналіст порушив російське законодавство в статті про блокаду Криму з української сторони. Під закликами до порушення територіальної цілісності Росії мається на увазі тема деокупації Криму та його повернення Україні.

На допиті Микола Семена заявив слідчим російської Федеральної служби безпеки (ФСБ), що у своїх матеріалах реалізовував право на «вільне висловлення думки». Справу проти журналіста порушили ще торік навесні, йому було заборонено залишати півострів. Попереднє засідання відбулося наприкінці лютого. Тоді адвокати підсудного висловили претензії до лінгвістичної експертизи.

Нагадаємо, що Євросоюз, США, а також правозахисні та журналістські міжнародні організації закликають Росію припинити судове переслідування Миколи Семени і звільнити в Криму всіх політв’язнів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...