Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Провокація у Ватикані від російського комуніста

Автор:

|

Травень 08, 2016

|

Рубрика:

Провокація у Ватикані від російського комуніста

MICT_n__16-05-08__06_папа-жора

Світлини, на яких Римський Папа Франциск зображений з прикріпленою георгіївською стрічкою, навперебій друкували чи не всі засоби масової інформації Росії. Зрозуміло, що в Україні це викликало здивування. Адже йдеться про атрибут, що став символікою російської агресії у Криму та на Донбасі. Фотомонтаж?

Як з’ясувалося – ні. Й директор Ватиканського прес-центру отець Федеріко Ломбарді, дав з цього приводу пояснення. Мовляв, за межами колишнього Радянського Союзу нікому не відомо, що таке «георгіївська стрічка». Передбачити наперед наміри тих, кому дає аудієнцію Понтифік, практично неможливо. Тому сприймати цей випадок треба спокійно, подібне раніше вже траплялося.

Але звідки ж тоді взялася стрічка на білому одязі? Виявляється, все це заварив депутат Держдуми Росії від комуністичної партії Павло Дорохін. Під час загальної аудієнції у Ватикані він привітав Папу Франциска з майбутнім Днем Перемоги і просив в знак солідарності з російським народом надіти георгіївську стрічку. Більше того, потім охоче розповідав про це журналістам і навіть похвалився, що Понтифік привітав його з Великоднем російською мовою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply