Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Протести зі сльозами на очах

Автор:

|

Липень 27, 2018

|

Рубрика:

Протести зі сльозами на очах

Польський канал TVN 24 у п’ятницю, 27 липня, розповідає про факти застосування сльозогінного газу на маніфестації, що відбулася напередодні пізно ввечері у Варшаві. Приводом для масової акції стало підписання Президентом Польщі Анджеєм Дудою змін до законів про Верховний суд, Національну раду судочинства, систему судів та про прокуратуру. Усіх їх цього ж для було оприлюднено у віснику законів, що й спонукало соціально активних громадян вийти на вулиці.

Під президентським палацом відбувся протест проти затвердження змін у системі судочинства країни, які ухвалені силами правлячої партії «Право і Справедливість» (PiS). Не обійшлося без сутичок. За офіційними повідомленнями поліція вимушена була застосувати сльозогінний газ «у зв’язку із загрозою», яку становили демонстранти. Окрім того, у правоохоронному відомстві наголосили, що хтось із натовпу розпорошив газ в сторону поліцейських.

Інформація про затриманих не наводиться. Однак багато людей потребували допомоги, через проблеми з очима і набряк на обличчі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply