Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Протест у справі Романа Сущенка передано в ООН

Автор:

|

Листопад 28, 2017

|

Рубрика:

Протест у справі Романа Сущенка передано в ООН

Про це у вівторок, 28 листопада, повідомляє агенція «Укрінформ», чиїм кореспондентом є журналіст, незаконно утримуваний уже понад рік у Москві. Постійне представництво України при Організації Об’єднаних Націй (ООН) передало її Генеральному секретареві лист, у якому висловлено протест щодо продовження російським судом строку тримання під вартою Романа Сущенка.

У листі висловлено прохання посприяти у його поширенні як документа Генеральної Асамблеї та Ради Безпеки, а також дано коментар Міністерства закордонних справ України.  Звернуто увагу на закритий режим останнього судового засідання, недопущення для участі у ньому консула України. А ці дії «підтверджують цілеспрямований політичний характер» надуманої справи проти українського журналіста. У тексті також міститься заклик до світової спільноти, міжнародних правозахисних інституцій та Представника Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ) з питань свободи ЗМІ вжити всіх можливих заходів заради звільнення та повернення в Україну Романа Сущенка.

Нагадаємо, що торік 30 вересня російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) затримала Романа Сущенка, який у приватних справах прилетів до Москви. Журналіста назвали працівником української розвідки й висунули йому безпідставні звинувачення у шпигунстві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...