Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Просування ворога не допустили

Автор:

|

Червень 17, 2018

|

Рубрика:

Просування ворога не допустили

Оприлюднене у неділю, 17 червня, зведення прес-центру Операції Об’єднаних Сил (ООС) інформує, що минулої доби російсько-терористичні  війська 27 разів відкривали вогонь по українських позиціях, при цьому 5 разів застосовували важке озброєння.

Бойові дії тривали на окремих напрямках. На Луганщині після відносного спокою знову з’явилася тенденція до загострення. Неспокійно було в районах Новотошківського і Золотого. Короткочасні вогневі контакти з ворогом відбулися на Горлівському та Донецькому напрямках.

Водночас залишається складною ситуація на Маріупольському напрямку. Тут не припиняються бої в на підступах до Талаківки, Водяного, Лебединського та Широкиного. Під прикриттям вогню з мінометів та гранатометів контрольовані кремлівською владою бандформування намагалися оволодіти нашими передовими позиціями. Однак рішучими діями у відповідь українські бійці не допустили просування ворога.

Під час бойових дій минулої доби два військовослужбовці Об’єднаних Сил отримали поранення. За даними розвідки учора знищено одного окупанта.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply