Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 22, 2018

Просування ворога не допустили

Автор:

|

Червень 17, 2018

|

Рубрика:

Просування ворога не допустили

Оприлюднене у неділю, 17 червня, зведення прес-центру Операції Об’єднаних Сил (ООС) інформує, що минулої доби російсько-терористичні  війська 27 разів відкривали вогонь по українських позиціях, при цьому 5 разів застосовували важке озброєння.

Бойові дії тривали на окремих напрямках. На Луганщині після відносного спокою знову з’явилася тенденція до загострення. Неспокійно було в районах Новотошківського і Золотого. Короткочасні вогневі контакти з ворогом відбулися на Горлівському та Донецькому напрямках.

Водночас залишається складною ситуація на Маріупольському напрямку. Тут не припиняються бої в на підступах до Талаківки, Водяного, Лебединського та Широкиного. Під прикриттям вогню з мінометів та гранатометів контрольовані кремлівською владою бандформування намагалися оволодіти нашими передовими позиціями. Однак рішучими діями у відповідь українські бійці не допустили просування ворога.

Під час бойових дій минулої доби два військовослужбовці Об’єднаних Сил отримали поранення. За даними розвідки учора знищено одного окупанта.

About Author

news

Loading...