Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Прощання з полеглими героями

Автор:

|

Лютий 01, 2017

|

Рубрика:

Прощання з полеглими героями

Скорботна церемонія відбулася у Києві на Майдані Незалежності у середу, 1 лютого. У серці столиці при велелюдному зібранні прощалися з сімома українськими звитяжцями, які загинули при обороні Авдіївки від ненависного ворога.

Бої в районі багатостраждального міста у цей час тривали. Від ранку російські окупанти стріляли з гармат, танків, «градів». Окрім того, вони вже двічі вдавалися до прямих атак, однак щоразу отримували рішучу відсіч. За офіційними даними від початку доби і до обіду втрат в українських підрозділах не було. Чого, на жаль, не можемо сказати про мирне населення. Після ранкового обстрілу Авдіївки на вул. Заводській виявлено труп жінки 1955 року народження з численними уламковими пораненнями.  За 4 останні доби у місті зазнали поранень 7 мешканців.

В обід нарешті надійшло повідомлення, що досягнуто домовленості про припинення вогню в Авдіївці до 17:00 середи. Ремонтні бригади почали відновлення зруйнованих життєво-важливих об’єктів.

І остання з найсвіжіших інформацій – у Мінську почалося засідання Тристоронньої контактної групи щодо вирішення конфлікту на сході України.

На світлинах: вгорі – прощання з полеглими у Києві, внизу– наслідок ворожого обстрілу в Авдіївці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply