Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Проросійський голова ПАРЄ подав у відставку

Автор:

|

Жовтень 06, 2017

|

Рубрика:

Проросійський голова ПАРЄ подав у відставку

Про це 6 жовтня написав на своїй facebook-сторінці очільник української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Володимир Ар’єв. Пост проілюстровано фотокопією заяви про відставку Педро Аграмунта. Сам же він дав пояснення в іншій соціальній мережі – Twitter, де мотивував своє рішення «особистими обставинами».

Нагадаємо, що наприкінці квітня Асамблея, значною мірою з ініціативи делегатів від України, винесла Педро Аграмунту вотум недовіри. Однак відсторонити його від посади не вдалося з формальних причин – така процедура у регламенті не передбачена. Пізніше делегати ПАРЄ оприлюднили клопотання про припинення повноважень голови. А ще йому заборонили робити заяви від імені організації. З червня функції голови Асамблеї виконують 19 віце-президентів ПАРЄ.

Питання про увільнення Педро Аграмунта з посади голови ПАРЄ виникло після того, як він очолив делегацію Асамблеї і депутатів Держдуми Росії, що прибула у Сирію на російському урядовому літаку. Наголосимо, що високопосадовець не був уповноважений Асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту. Окрім того, пан Аграмунт висловлювався за відновлення діалогу з російською делегацією, яку позбавили права голосу у ПАРЄ через анексію Криму та розв’язання війни в Донбасі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply