Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Проміжні вибори до Верховної Ради України

Автор:

|

Липень 17, 2016

|

Рубрика:

Проміжні вибори до Верховної Ради України

vybir__fo4

Вони розпочалися у неділю, 17 липня, о 8:00 за київським часом. Прес-служба Центральної виборчої комісії запевнила, що всі 1 1142 виборчі дільниці на проміжних виборах народних депутатів відкрились та працюють у штатному режимі.

Тим часом Громадянська мережа ОПОРА повідомила, що не відкрилася вчасно виборча дільниця в одному із сіл на Луганщині. Від її активістів надійшла інформація і про перше грубе порушення. Втім, воно суперечить не лише законодавству про вибори, а й нормам християнської моралі. У тій же Луганській області невстановлені наразі особи розклеювали на центральних вулицях селища Новопсков листівки дезінформаційного кшталту. Фактично це були повідомлення про смерть одного з кандидатів, хоча насправді з ним нічого не трапилося.

Вибори відбуваються у семи округах в таких областях: Волинська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Луганська область, Полтавська область, Херсонська область та Чернігівська. Участь беруть 25 політичних партій, 371 кандидат, з яких 85 висунуто партіями, а 286 самовисуванців.

vybir__fo2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...