Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 21, 2019

Проміжні парламентські вибори відбулися

Автор:

|

Липень 18, 2016

|

Рубрика:

Проміжні парламентські вибори відбулися

rr

Про це вже офіційно повідомила Центральна виборча комісія України. Водночас інформації про грубі порушення станом на вечір 18 липня не надходило. Підрахунок голосів ще триває. Правда, з різним успіхом. У місті Дніпрі вже може приймати поздоровлення радник міністра оборони України, волонтер Тетяна Ричкова (округ №27). За неї віддали голоси 44,57% виборців. Але якщо глянути на абсолютні цифри, то це приблизно 15,5 тисяч голосів. Що свідчить про вкрай низьку активність людей. І така картина була повсюдно.

Виникла проблема в окрузі №114 (Луганська область). Звідси повідомляють, що окружна виборча комісія відновила свою роботу о 5-й вечора після того, як нові її члени прийняли присягу. А все тому, що у складі комісії довелося робити заміни, бо не було кворуму через бойкот засідання частиною членів. Дільничні виборчі комісії врешті продовжили здавати підсумкові протоколи.

Що стосується решти п’яти округів, то лідерами і них є по два представники партії «Укроп» (Волинь та Івано-Франківщина) і «Батьківщини» (Полтавщина та Херсонщина), а аткож один самовисуванець. Це свідчить про падіння довіри до Блоку Петра Порошенка та Опозиційного блоку.

На світлині: переможниця виборів у окрузі №27 Тетяна Ричкова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...