Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 28, 2020

Прокурорка «Няш-мяш» шукає радіо-екстремізм

Автор:

|

Травень 29, 2016

|

Рубрика:

Прокурорка «Няш-мяш» шукає радіо-екстремізм

Natalia_Poklonskaya

Колись в СРСР, де правлячий режим панічно боявся вільної преси, спеціальними пристроями створювали звукові перешкоди транслюванню радіо «Свобода» і «Голосу Америки». Тепер щось подібне може повторитися в окупованому Криму. На російському сайті «Рамблер-новини» ввечері 29 травня з’явилося повідомлення із заголовком  «Поклонська заглушить у Криму українське радіо за екстремізм».

Так званий «прокурор Республіки Крим» Наталія Поклонська – особа воістину неповторна. Вона здатна викликати одночасно огиду і сміх. З початком сепаратистського руху на півострові, 34-річну тоді пані Поклонську назначили на відверто зависоку для неї посаду. А вона взяла і сказала журналістам (цитуємо мовою оригіналу): «Я здесь прокурор и никаких няш-мяш и тому подобное не допущу». Після того за нею закріпилося прізвисько «Няш-мяш», яке саркастично вживають навіть у Росії.

Слухняно виконуючи забаганки окупаційної влади, Наталія Поклонська вже багато нагрішила проти прав людини. Це вона забороняла Меджліс. Тепер взялася за радіо. Прокуратура Криму перевірить радіостанції півострова на предмет «екстремістської спрямованості». Якщо врахувати, що 26 травня з Херсонської області почали подавати український радіосигнал на територію Криму, то можна не сумніватися, де пані Няш-мяш той «екстремізм» знайде.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply