Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Профспілкові клопоти Еммануеля Макрона 

Автор:

|

Квітень 02, 2018

|

Рубрика:

Профспілкові клопоти Еммануеля Макрона 

У Франції у понеділок, 2 квітня, о 19:00 за місцевим часом почався страйк проти запланованого реформування Національної компанії французьких залізниць (SNCF), яка є державним монополістом у цьому виді транспортних перевезень. Як оголошено, акція повторюватиметься щотижня протягом двох з п’яти робочих днів аж до кінця червня.

Пропоновані урядом Президента Еммануеля Макрона перетворення покликані посилити конкуренцію на залізниці, а також скасовують пільги для SNCF і особливий статус для її працівників, яких хочуть прирівняти до найманого персоналу. А профспілки побоюються, що ця реформа стане першим кроком на шляху до приватизації компанії.

Передбачається, що 3 квітня страйк призведе до масових скасувань поїздів на ближніх і магістральних напрямках. Цього ж дня почнуть страйкувати енергетики, працівники компаній, що забезпечують прибирання сміття з вулиць, і національний авіаперевізник Air France.

Емманюель Макрон був обраний президентом Франції у травні 2017 року і відтоді вже провів низку реформ. У тому числі й суперечливу трудову.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply