Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 19, 2020

Проблема біженців стає невідкладною

Автор:

|

Червень 20, 2018

|

Рубрика:

Проблема біженців стає невідкладною

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у середу, 20 червня, написав у мережі Twitter: «Я скликаю у Брюсселі в неділю неформальну робочу зустріч з проблем міграції та отримання притулку, щоб обговорити ці питання з низкою глав держав і урядів, які зацікавлені в пошуку загальноєвропейських рішень напередодні саміту ЄС».

ЗМІ вже характеризують майбутній саміт з питань біженців у Європі як надзвичайний.  У цій екстреній зустрічі очікується участь глав держав і урядів Австрії, Болгарії, Німеччини, Греції, Іспанії, Італії та Франції.

Раніше федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц повідомив журналістам, що може взяти участь в такій зустрічі. Зокрема, він назвав «неприємним» те, що в Німеччині виникла суперечка і не існує єдиної позиції в уряді з питання мігрантів. Тут мається на увазі протиріччя, що виникло у канцлера ФРН Анґели Меркель з міністром внутрішніх справ Хорстом Зеєхофером.

А сама Анґела Меркель ратує за укладення двосторонніх угод з європейськими партнерами, щоб вирішити проблему прийому біженців, вже зареєстрованих в інших країнах Євросоюзу.

Світлина DPA: Анґела Меркель і Себастьян Курц.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply