Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Про майбутнє і важливість НАТО

Автор:

|

Листопад 18, 2016

|

Рубрика:

Про майбутнє і важливість НАТО

1118___09-1

Розмова на цю тему відбулася у п’ятницю, 18 листопада, між генеральним секретарем Північноатлантичного альянсу Єнсом Столтенберґом і нещодавно обраним президентом США Дональдом Трампом. А передували їй неоднозначні, а часом і доволі тривожні обставини.

Минулого тижня Єнс Столтенберґ опублікував статтю у британській газеті Observer, де публічно звернувся до Дональда Трампа. У тесті були й такі слова: «Курс ізоляціонізму виключений як для Європи, так і для Сполучених Штатів. Ми стикаємося з найсерйознішими загрозами нашій безпеці за останні десятиліття. Зараз не час сумніватися в значенні партнерства між Європою і Сполученими Штатами». Підставою для такого суворого тону були певні заяви з передвиборної риторики Дональда Трампа. Адже він неодноразово називав НАТО застарілим військовим союзом, який втратив свою роль, твердив, що США повинні двічі подумати, чи приходити на допомогу країні-члену НАТО, що зазнала нападу, якщо та не платить належний внесок у бюджет союзу. Врешті, чого варте публічне захоплення президентом країни-агресора Володимиром Путіним!

Тепер ситуацію з’ясовано. Єнс Столтенберґ повідомив, що у нього відбулася добра розмова з Дональдом Трампом: «Ми обидва наголосили на важливості НАТО і збільшенні витрат на оборону».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply