Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Про львівське сміття вже пише «Deutsche Welle»

Автор:

|

Червень 23, 2017

|

Рубрика:

Про львівське сміття вже пише «Deutsche Welle»

Оце дожилися! Ганьба на увесь континент. Гострі на язик львів’яни з цього приводу вже саркастично зауважують: «Все правильно, Львів – європейське місто. То кому ж, як не Європі, турбуватися його проблемами!»

Отож, у цей час, коли ми розміщуємо цю замітку, першою темою на україномовному сайті «Deutsche Welle» стоїть кореспонденція із заголовком «Садовий погодився на “сміттєвий ультиматум”». Так одне з провідних засобів масової інформації оперативно відреагувало на прес-конференцію за участю мера Львова Андрія Садового, що відбулася 23 червня.

Як відомо, учора на брифінгу голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка запропонував Андрію Садовому передати в управління області вивезення твердих побутових відходів зі Львова. Він нагадав, що обласна влада вже двічі брала на себе відповідальність за вивезення сміття з міста, і наголосив: «Такі речі потрібно робити системно, лише тоді вони дадуть відповідний результат».

Андрій Садовий, який демонстрував ледь не до останньої хвилини свою непоступливість, доволі несподівано заявив на прес-конференції: «Ми повинні прийняти пропозицію та заплатити кошти». Йдеться про 300 мільйонів гривень (понад $ 11,5 мільйона) субвенцій на рік на вивезення відходів. Ці гроші тепер доведеться віддати області. Втім, пан мер таки не втримався і назвав пропозицію передати функцій управління вивезенням сміття з міста обласній державній адміністрації «ультиматумом намісника Президента».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply