Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Про баранів і кіз у Верховній Раді

Автор:

|

Листопад 16, 2016

|

Рубрика:

Про баранів і кіз у Верховній Раді

1116___03-1

Прикрий інцидент у стінах українського парламенту описує у середу, 16 листопада, «Українська правда». Тут навіть правильніше твердити не про інцидент, а про тенденцію, бо йдеться не про поодинокий епізод.

Почнемо з того, що Тетяна Ричкова, яка обрана народним депутатом на проміжних виборах 17 липня 2016 року і увійшла до фракції «Блоку Петра Порошенка», наполягає на покаранні народного депутата з фракції «Батьківщини» Надії Савченко. Мовляв, та «свідомо чи несвідомо допомагає Кремлю в його інформаційній війні проти України, адже всім відомо, що тема про неспроможність української влади транслюється через всі російські засоби масової інформації».

Чим же завинила колишня ув’язнена тюрем Московщини? Напередодні під час вечірнього засідання Надія Савченко дорікнула колегам: «Ви не захищаєте, і ви не розбираєтеся справедливо. Ви політично спекулюєте і доводите ще раз всім людям, що ви барани. Тільки один баран більш круторогий, ніж інший». У відповідь народний депутат «Блоку Петра Порошенка», дружина генерального прокурора Ірина Луценко сказала: «Повідомляю козам, які зайшли за допомогою світової спільноти в цей парламент: понад 60 тис. амністованих та випущених зеків з Росії зараз воюють і вбивають наших солдатів…».

Надія Савченко своїми абстрактним висловом завдала загальної образи депутатському корпусу. Натомість Ірина Луценко зумисне взялася принижувати конкретну особу. Вочевидь, регламентний комітет має дуже багато не виконаної роботи. Бо не лише ярлики «баранів» та «кіз» знижують авторитет виконавчої влади в Україні та тематично підживлюють ворожу пропаганду. Незрівнянно більше шкоди завдають істеричні заяви, свідомі провокаційні вислови, бійки між депутатами. Бо все це дає ще й барвисту телевізійну «картинку».

До речі, на негідну поведінку обранців українського народу звертає увагу не лише російська, а й світова преса.  Світлина: Maks Levin/Associated Press

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply