Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 19, 2020

Президенти України і Росії поспілкувалися телефоном

Автор:

|

Червень 09, 2018

|

Рубрика:

Президенти України і Росії поспілкувалися телефоном

Розмова відбулася у суботу, 9 червня. На офіційному сайті Глави Української держави повідомлено, що Петро Порошенко наголосив на важливості якнайшвидшого звільнення українських політв’язнів, утримуваних у Росії та на окупованих територіях. Президент України також звернув увагу на голодування українців та висловив занепокоєння погіршенням стану їхнього здоров’я.

Тим часом на сайті Кремля наголошено, що ця телефонна розмова відбулася з ініціативи української сторони. Повідомлено також, що обговорювалася ситуація на південному сході України і перебіг реалізації мінського «Комплексу заходів». У тому числі з урахуванням майбутньої зустрічі міністрів закордонних справ держав «Нормандського формату», яка відбудеться 11 червня у Берліні. Окрім того, Володимир Путін наголосив на необхідності негайного звільнення російських журналістів, заарештованих в Україні.

В обох версіях згадано досягнуту домовленість, за якою уповноважені з прав людини обох країн відвідають українських громадян, які перебувають в ув’язненні у Росії, і російських – в Україні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply