Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Президентські амбіції Юлії Тимошенко

Автор:

|

Жовтень 14, 2017

|

Рубрика:

Президентські амбіції Юлії Тимошенко

Лідер української партії «Батьківщина», яка є сьогодні найбільш послідовною в опозиційності до Петра Порошенка, заявила про намір поборотися за посаду, яку він зараз займає. Про це пише 14 жовтня «Радіо Свобода».

Юлія Тимошенко є не лише одним з найбільш відомих політиків країни, люди ще не забули, що вона перебувала в ув’язненні у часи правління Віктора Януковича, отож має імідж переслідуваної. Визволена з тюрми під час Революції Гідності популярна політична діячка доволі несподівано виявилася відтертою від важелів влади.

І ось в ефірі телеканалу NewsOne Юлія Тимошенко оголосила про намір балотуватися у президенти на наступних виборах, сказавши: «Ми будемо перемагати заради того, щоб країну поставити на ноги». При цьому наголосила, що повинна цим «особисто зайнятися», бо політики, яких вона підтримувала у минулому (перш за все – Віктор Ющенко і Арсеній Яценюк), не виправдали довіри. Юлія Тимошенко вже двічі брала участь у виборах глави держави. Однак обидва рази поступалася. Спершу Віктору Януковичу, а згодом Петру Порошенку. Зараз вона жорстко критикує президента і уряд, а також виступила на підтримку позбавленого українського громадянства Міхеіла Саакашвілі. Наступні президентські вибори в Україні повинні відбутися навесні 2019 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply