Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Президентське слово і безвізовий режим

Автор:

|

Квітень 20, 2016

|

Рубрика:

Президентське слово і безвізовий режим

MICT_n__16-04-20__06_безвізовий

«Безвізовий режим був моїм зобов’язанням перед вами. Відмітку «виконано» можна буде поставити через кілька місяців» – такі оптимістичні слова знаходимо у «Зверненні Президента Петра Порошенка щодо пропозиції Єврокомісії стосовно запровадження безвізового режиму для українських громадян». З повним текстом можна ознайомитися на президентському сайті.

20 квітня Єврокомісія оголосила про подання законодавчої пропозиції про візову лібералізацію для України. Розгляд в Європарламенті триває приблизно місяць. А в разі позитивного рішення його ще повинна затвердити Рада ЄС. Таким чином остаточного вердикту можна чекати, найімовірніше, у липні.

Ця тема обговорювалася також на зустрічі Петра Порошенка з Комісаром Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганессом Ганом. Гість назвав досягнення нашої держави у законодавчих змінах, які стосувалися отримання безвізового режиму, «прекрасним прикладом чудової співпраці між Президентом, Урядом та Парламентом».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply