Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Президента Росії просять помилувати Олега Сенцова

Автор:

|

Червень 19, 2018

|

Рубрика:

Президента Росії просять помилувати Олега Сенцова

На сайті російського інтернет-видання «Ехо Москви» у вівторок, 19 червня, оприлюднене звернення групи діячів російської культури до Володимира Путіна. У тексті, зокрема, сказано: «Людина вмирає. Ми не думаємо, що вина її настільки велика, щоб за неї давали 20 років. Він щирий і чесний у своїх переконаннях – його безстрокове голодування це доводить. Необхідно проявити милосердя, щоб врятувати людське життя. Нам треба пом’якшувати політичний клімат в країні, миритися з сусідами».

Можливо, комусь з наших читачів не сподобається те місце, де йдеться про вину. Адже ми справедливо переконані, що Олега Сенцова засудили безпідставно. Однак слід пам’ятати, до кого написане це звернення. Як і те, що його автори мають на меті врятувати життя українського режисера, а не сперечатися з кремлівським правителем.

А ще, віддамо належне громадянській мужності підписантів. Вони закликають «миритися з сусідами» у той час як офіційна пропаганда твердить, що російських військових на Донбасі немає.

Звернення підписали 13 осіб. У їх числі – режисери Андрій Звягінцев, Олександр Сокуров і Валерій Тодоровський та популярні телеведучі Володимир Познер і Ксенія Собчак.

Світлина: банер на підтримку Олега Сенцова, розгорнутий активістами у Москві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply