Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Петро Порошенко відзначив боротьбу УПА

Автор:

|

Жовтень 14, 2017

|

Рубрика:

Петро Порошенко відзначив боротьбу УПА

У День захисника України, Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва, 14 жовтня, Глава держави  разом з дружиною Мариною Порошенко помолилися за українських воїнів.

Цього ж  дня Президент України взяв участь в урочистому складанні клятви ліцеїста вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Глава держави привітав всіх зі святом Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва. Згадав він також і 75-річчя створення Української повстанської армії. Петро Порошенко відзначив боротьбу її воїнів проти двох потужних тоталітарних режимів, кожен з яких прагнув поневолити або винищити українців.

Проте пролунало й застереження: «Водночас данина історичній пам’яті не повинна робити теперішнє та майбутнє заручником минулого. Ми пам’ятаємо все величне, не забуваючи і про важкі сторінки нашої історії». Президент процитував пораду Папи Римського Івана Павла Другого – прощати і просити прощення, тобто відчувати не лише свій біль, але й чужий. Петро Порошенко наголосив, що це важливо, аби мати добрі стосунки і довіру з європейськими сусідами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply