Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Президент України сіє інтригу

Автор:

|

Вересень 07, 2018

|

Рубрика:

Президент України сіє інтригу

Агенція «Інтерфакс-Україна» у п’ятницю, 7 вересня, повідомляє деякі подробиці неформальної зустрічі глави держави з членами парламентської фракції «Блоку Петра Порошенка». Про них розповів цього дня журналістам у кулуарах Верховної Ради учасник цієї закритої для сторонніх вечірки Володимир Арешонков.

За його словами, Петро Порошенко не торкався безпосередньо наступної президентської передвиборної кампанії, але заінтригував присутніх згадкою про своє послання до Верховної Ради, підготовка якого саме зараз завершується. Володимир Арешонков з цього приводу зазначив: «Було сказано, що якісь нові або несподівані речі, можливо, ви почуєте у посланні, яке буде найближчим часом».

Послання президента до Верховної Ради очікується у період з 18 до 21 вересня. Чимало видань зараз пишуть, що Петро Порошенко заінтригував депутатів своєї фракції. Однак, варто дивитися на речі ширше. Адже вчора ледь не до останніх хвилин тримали у таємниці те, що анонсована зустріч відбудеться у резиденції «Залісся», а сьогодні так легко видають журналістам новину про щось несподіване у наступному президентському посланні. Найімовірніше, інформацію запущено з умислом, щоб заінтригувати усе суспільство і підвищити інтерес до наступного виступу Петра Порошенка у парламенті.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply