Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Президент Трамп про “гарний день для Америки”

Автор:

|

Березень 25, 2019

|

Рубрика:

Президент Трамп про “гарний день для Америки”

Оприлюднений генеральним прокурором США Вільямом Барром  у неділю звіт за доповіддю спецпрокурора США Роберта Мюллера, справив вельми добре враження на президента Трампа.  Про це він написав у ніч проти понеділка у Twitter.

“Незалежно від ваших ідеологій або ваших прихильностей, це гарний день для Америки. За словами Роберта Мюллера, жоден американець не був у змові щодо співпраці з Росією в її спробах втручатися у вибори 2016 року, і це добре”, – написав Трамп, пославшись на телеканал Fox news. В іншому дописі глава Білого дому нагадав про висновки слідства стосовно того, що президентська кампанія Трампа не координувала зусилля з російським урядом “попри багаторазові пропозиції від осіб, пов’язаних з Росією, допомогти кампанії”.

У звіті Барра, зокрема, сказано, що розслідування Мюллера “не знайшло фактів, що кампанія Трампа або будь-хто, пов’язаний з нею, перебував у змові чи в координації з російським урядом в рамках активності РФ щодо втручання у вибори”. Водночас, спецпрокурор встановив принаймні два суттєві епізоди грубого втручання росіян. Перший стосувався активності “Агентства інтернет-досліджень”, яке поширювало дезінформацію. Другий – успішні зусилля російського уряду щодо проведення операцій комп’ютерного зламу та поширення вкрадених листів у відкритому доступі на сайті WikiLeaks. Крім того, офіс спецпрокурора дійшов висновку, що зібрані докази “не є достатніми для того, щоби стверджувати”, що президент Дональд Трамп чинив обструкцію правосуддю в США. Попри існування звіту Барра, Сенат США  має намір підготувати власний звіт щодо втручання РФ у вибори.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply