Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Президент привітав українців з Великоднем

Автор:

|

Квітень 08, 2018

|

Рубрика:

Президент привітав українців з Великоднем

Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко та дітьми у Великодню ніч взяли участь у святкових богослужіннях у кількох храмах Києва. У Володимирському кафедральному соборі президентська родина разом із Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, настоятелем храму протоієреєм Борисом та вірянами пройшла Хресною ходою. По завершенню відбулося Великоднє богослужіння. Президент України з родиною також відвідав Монастир Святого Василія Великого Української греко-католицької церкви, де взяв участь в урочистій Пасхальній Святій Літургії. А після цього завітав до Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

У неділю, 8 квітня, оприлюднене Великоднє привітання Президента України. Петро Порошенко наголосив, що у силу надзвичайної значимості нинішнє свято не просто церковне, його шанують не лише християни, і не лише віруючі. А відтак привітав усіх і кожного, чиї серця переповняються радістю у ці чудові дні довгоочікуваної весни.

Глава держави згадав про труднощі, які долає наш народ, про ворожу агресію і мужність захисників України і висловив впевненість, що найважчі випробування вже позаду. А на завершення процитував Святе Письмо, де сказано: один Господь, одна віра, одне Хрещення.

Христос воскрес!

Воістину воскрес!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply