Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Президент Франції зробив оптимістичну заяву

Автор:

|

Вересень 05, 2016

|

Рубрика:

Президент Франції зробив оптимістичну заяву

05_0905-4

Франсуа Олланд 5 серпня написав у мережі Facebook: «Нам необхідно продовжити роботу в рамках мінських угод щодо України та усунути проблеми, які уповільнюють цей процес. Ми домовилися провести зустріч на вищому рівні між Німеччиною, Францією, Росією та Україною в найближчі тижні».

Перемовини у форматі «нормандської четвірки» планувалося провести на полях саміту G20, який зараз проходить у Китаї. Однак з ініціативи Володимира Путіна їх зірвано після серпневого інциденту в Криму, який сфальсифікувала спецслужба Росії. Тоді було повідомлено про начебто затримання на території півострова групи українців, яких російська сторона називає диверсантами. Франсуа Олланд і Володимир Путін зустрілися під час нинішнього саміту «Великої двадцятки». Але невідомо, сталося це до чи після оприлюдненої в інтернеті заяви президента Франції. Бо засоби масової інформації його країни назвали цю зустріч невдалою і пишуть, що обидва лідери залишилися кожен при своїй думці. На полях саміту G2 з Володимиром Путіним поспілкувалася також канцлерка Німеччини Анґела Меркель.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков на запитання про участь Росії у нових перемовинах «нормандського формату» відповів, що Москва ще не визначилася.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...