Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

Зустрічай, Києве, Сокола з Білорусі

Автор:

|

Червень 13, 2016

|

Рубрика:

Зустрічай, Києве, Сокола з Білорусі

4_посли_фото3

Для Олександра Лукашенка понеділок 13 червня, наче на підтвердження відормого забобону справді виявився тяжким днем. Йому довелося прийняти чималу низку кадрових рішень.

Одне з них безпосередньо стосується України. «Бацька» призначив надзвичайним і повноважним послом Білорусі в Україні Ігоря Сокола. Що ж стосується його попередника, то з ним усе добре, з роботи його не знімають. Річ у тім, що Валентин Величко очолює білоруське посольство у Києві з 2001 року. Отож в середині червня виповнюється 15 років перебування на посаді. І за традиціями світової дипломатії він не може далі на ній залишатися.

Ігор Сокол на початку 2015 року був призначений керівником апарату Ради міністрів. Але він досвідчений дипломат. Перед цим керував посольством Білорусі в Узбекистані. Ще раніше займав посаду начальника головного управління міжнародного співробітництва та торгівлі апарату Радміну. Олександр Лукашенко також дав згоду на призначення Володимира Чехлова генеральним консулом в Одесі.

Знаємо також, яким буде основне завдання нового посла. Того дня білоруський лідер доволі щедро роздавав дипломатичні посади. А наказ усім новопризначеним дав один: «штовхати експорт, економіку». Все правильно взаємовигідна економічна співпраця з сусідами Україні теж дуже потрібна.

На світлині: Ігор Сокол в часи дипломатичної служби в Узбекистані.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...