Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 21, 2020

Прес-секретар екс-прем’єра офіційно каже про неправду

Автор:

|

Травень 12, 2016

|

Рубрика:

Прес-секретар екс-прем’єра офіційно каже про неправду

MICT_n__16-05-12__05_Яця-нардеп

І хто б мін подумати, що Арсеній Яценюк здатен так заінтригувати спільноту! Після відставки його не бачать на людях. Навіть на своїй facebook-сторінці присутній лише формально: вітає звідти або когось конкретно або всіх українців разом. Втім, це можна зробити навіть з Антарктиди.

Тоді де Арсеній Петрович і що задумав? При відсутності інформації журналісти починають висловлювати припущення. Від майже неймовірних (19-22 квітня інкогніто перебував у Москві, де спілкувався з офіційними особами Росії) до дуже ймовірних (хоче повернутися у парламент через один з вільних мажоритарних округів). І вже вкрай усіх заплутала Ольга Лаппо, яка й далі (з лютого 2012 року) залишається прес-секретарем Арсенія Яценюка. Вона чомусь дуже категорично відкинула саме другу версію: «Офіційно повідомляю: це неправда».

Що ж тоді є правдою? Відповідаємо – рішення Центральної виборчої комісії, яким на 17 липня призначено проміжні вибори народних депутатів у чотирьох одномандатних округах. Знаходяться вони у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Полтавській та Чернігівській областях.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply