Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Донецькі терористи захопили у полон представника ООН

Автор:

|

Квітень 13, 2016

|

Рубрика:

Донецькі терористи захопили у полон представника ООН
MICT_n__16-04-13__02_Бранець з ООН-1

Ірина Геращенко

Про це Організація Об’єднаних Націй повідомила на своєму сайті (un.org.ua), висловивши глибоку стурбована цим фактом. Однак прізвище та крану не вказано. З якихось мотивів обмежилися формулюванням «один із співробітників ООН». Відомо, що утримується він у Донецьку, інформації про погане поводження не надходило.

ООН запевняє, що максимально мобілізувала ресурси з метою беззастережного і негайного звільнення бранця, а також закликає всі сторони і пресу виявити повагу до співробітника Організації та членів його родини у ситуації щодо його звільнення.

Тим часом народний депутат Ірина Геращенко трішки пролила світло на особу захопленого. Принаймні на його національну приналежність. Вміщене нею у Facebook повідомлення містить такі слова: «В окупованому Донецьку представники ОРДО затримали співробітника моніторингової місії ООН, громадянина України». І додала, що до нього не допускають представників жодних міжнародних структур.

Для довідки: абревіатура ОРДО розшифровується як «окремі райони Донецької області». Маються на увазі тимчасово не контрольовані українською владою території.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply