Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

Правозахисники похвалили Петра Порошенка

Автор:

|

Лютий 22, 2017

|

Рубрика:

Правозахисники похвалили Петра Порошенка

Як повідомив 22 лютого сайт «ВВС», Міжнародна правозахисна організація Amnesty International оприлюднила щорічний звіт про ситуацію з правами людини в світі. Автори відзначають зростання агресивної політики в усьому світі. Обсяг доповіді – 170 сторінок.

До переліку проблемних держав цього разу потрапили навіть Сполучені Штати (із вступом на посаду президента Дональда Трампа) і Велика Британія (за підсумками референдуму про вихід з Євросоюзу). Негативно позначилося на ситуації з правами людини і агресивне ставлення до мігрантів. А особливу тривогу викликає те, що відмова від зобов’язань у дотриманні прав людини у провідних державах може стати поганим прикладом для інших.

Згадано у доповіді й нашу державу. Зокрема її стосуються такі слова: «Влада України і самопроголошених Донецької і Луганської народних республік незаконно затримували людей, підозрюваних в підтримці іншого боку, в тому числі для того, щоб використовувати їх в обмінах полоненими». Зате Президента Петра Порошенка похвалили за проведений торік у червні гей-парад, якому сприяла влада Києва.

Цікаві формулювання вжито щодо Володимира Путіна. Його назвали політиком, який продовжував користуватися популярністю, але водночас продовжував руйнувати в країні громадянське суспільство. Згадано й дії російських військових, спрямовані проти мирного населення і цивільних об’єктів у Сирії. Зрозуміло, не забули про те, як листопаді 2016 року влада опечатала московський офіс Amnesty International.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...