Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 3, 2020

Права людини захищатимуть без США?

Автор:

|

Червень 20, 2018

|

Рубрика:

Права людини захищатимуть без США?

Провідні інформаційні портали світу повідомили у середу, 20 червня, що Сполучені Штати заявили про вихід зі складу Ради ООН з прав людини. Представник США при ООН Ніккі Гейлі назвала цю Раду «лицемірною організацією, яка опікується лише своїми власними інтересами і перетворює права людини у насмішку».

Рада ООН з прав людини була створена в 2006 році. Вона не раз зазнавала критики за те, що до її складу входять країни з сумнівною репутацією у галузі прав людини. Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш оприлюднив заяву, в якій зазначено, що він вважав би за краще, щоб США залишилися в складі Ради. Комісар ООН з прав людини Зайд Раад аль-Хуссейн, повідомив, що засмучений, але не здивований рішенням Вашингтона.

Справді, цей крок не можна назвати несподіваним. Торік Ніккі Гейлі звинуватила Раду з прав людини у «хронічній антиізраїльській тенденційності» і повідомила, що Вашингтон розглядає питання про вихід зі складу цієї організації. Щодо самих Сполучних Штатів, то у політиці Білого дому проглядається інша тенденція – до виходу з міжнародних угод та організацій. Дональд Трамп вже оголосив про вихід з Паризької угоди з клімату, з ядерного угоди з Іраном. Крім того, США оголошували про відмову від участі у глобальному договорі про міграцію і про вихід з ЮНЕСКО.

Світлина: Ніккі Гейлі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply