Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Позитивне явище у справі Романа Сущенка

Автор:

|

Жовтень 21, 2017

|

Рубрика:

Позитивне явище у справі Романа Сущенка

Про нові обставини у ній 21 жовтня розповідає інтернет-видання «Телеграф», посилаючись на адвоката Марка Фейгіна, який захищає інтереси незаконно утримуваного у Москві українського журналіста. Досвідчений юрист прийшов до висновку про наявність синхронізації за часом справи його підзахисного в Росії і справи затриманого в Україні російського військовослужбовця Віктора Агєєва. І сказав, що це «позитивне явище».

Марко Фейгін вважає, що на політично мотивованих судових процесах у Росії не може йтися про неупередженість суду. Тому вся надія на політичний тиск, переговори і, врешті-решт, на обмін.

Нагадаємо, що власного кореспондента агенції «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув з приватною метою. У Федеральній службі безпеки (ФСБ) Росії заявили, що Роман Сущенко є працівником Головного управління розвідки Міноборони України і висунули звинувачення у «шпигунстві». Віктор Агєєв, військовослужбовець-контрактник російських збройних сил був затриманий 24 червня 2017 року у зоні проведення АТО разом з іншими учасниками диверсійної групи так званої «ЛНР». З дозволу української влади йому надали побачення з матір’ю, яка приїхала для цього з Росії через третю країну.

Світлина: адвокат Марко Фейгін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply