Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, May. 20, 2019

«Повертайся живим!» у виконанні авторки

Автор:

|

Лютий 12, 2017

|

Рубрика:

«Повертайся живим!» у виконанні авторки

Свою пісню, що вже сприймається як неофіційний гімн воїнів АТО, популярна українська співачка Світлана Тарабарова виконувала на концерті у Маріуполі з особливим натхненням. Адже зала була переповнена вдячними слухачами. І у першу чергу – захисниками України.

Прес-центру штабу АТО, розповідаючи про цю подію, наводить слова Світлана: «Війна – це біль людей. Біль і несправедливість, адже втрачаємо ми зазвичай найкращих. Та війна – це і людяність. Вона змінила мене, мою родину і наше ставлення до країни, – війна змінила і мою творчість. Незважаючи на те, що свій альбом «Повертайся живим! Хочу жити без війни!» повністю присвятила нашим захисникам, я мрію про час, коли співатиму хлопцям лише теплі пісні про кохання». Віримо, що ця мрія скоро збудеться!

А тим часом сама війна не припиняться. З оприлюдненого 12 лютого зведення дізнаємося, що минулої доби у зоні бойових дій російські окупанти 59 разів відкривали вогонь по українських позиціях та мирних містах і селах. Двоє захисників України зазнали поранень. Обстріляно майже два десятки населених пунктів. У тому числі й з мінометів та бойових машин піхоти (БМП). Триває злочинна діяльність ворожих снайперів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...