Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Повернення до відставки Арсенія Яценюка

Автор:

|

Травень 11, 2018

|

Рубрика:

Повернення до відставки Арсенія Яценюка

У п’ятницю, 11 травня, прес-служба Національної поліції України повідомила, що порушено кримінальне провадження щодо втручання у діяльність лідера партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка під час його перебування на посаді прем’єр-міністра України з 2014 по 2016 рік. Як вважають у поліції, метою такого втручання було перешкоджання діяльності очільника уряду та подальша його відставка.

За даними поліції, втручання у діяльність екс-прем’єра здійснювалося шляхом підкупу громадян, проведення проплачених мітингів, поширення наклепницької та неправдивої інформації у ЗМІ та через народних депутатів, експертів, інших осіб. У прес-службі Нацполіції посилаються, зокрема, на дані нардепа-утікача Олександра Онищенка, згідно з якими лише протягом 2015-2016 років на такі акції начебто витрачено понад $30 мільйонів.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який є членом партії «Народний фронт», перепостив повідомлення міністерства на свої сторінці у мережі Twitter і закликав «розкрити брудну політичну корупцію».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply