Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Потрібно жорсткіше ставитися до Росії

Автор:

|

Квітень 22, 2018

|

Рубрика:

Потрібно жорсткіше ставитися до Росії

Видання Bild am Sonntag оприлюднило у неділю, 22 квітня, інтерв’ю з міністром оборони Німеччини Урсулою фон дер Ляєн, яка відверто закликала до жорсткішого курсу щодо Москви. При цьому було висловлено такий аргумент: «Президент Путін не цінує слабкості».

Поліпшенню відносин з Росією, на думку пані фон дер Ляєн, перешкоджає низка факторів. До них належать, наприклад, анексія Криму, причетність Росії до погіршення ситуації на сході України, руйнування бомбардуваннями російської авіації сирійського міста Алеппо, захист режиму президента Башара аль-Асада.

Ключовою проблемою німецький міністр оборони називає «образ ворога», який необхідний Кремлю, але не Заходу. У подібній ситуації важливо зберегти готовність до діалогу з Москвою, але вести його «з позиції єдності і сили».

Євросоюзу також необхідно «змінити механізм прийняття рішень», зокрема, з питань зовнішньої політики, вважає Урсула фон дер Ляєн. Зараз для прийняття рішення потрібне схвалення всіх 28 членів спільноти. Однак ситуація у світі іноді вимагає швидкої реакції, тому треба ставити питання про можливість прийняття рішень простою більшістю.

Світлина: міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...