Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Постріл під час виступу Франсуа Олланда

Автор:

|

Березень 01, 2017

|

Рубрика:

Постріл під час виступу Франсуа Олланда

Французька поліція 1 березня активно розслідує інцидент, що трапився напередодні у місті Вільоньйон, що на заході Франції . Тут президент республіки брав участь в урочистостях з нагоди відкриття нової ділянки залізниці. І саме під час його виступу пролунав постріл, внаслідок якого отримали поранення дві особи. Як повідомляє «ВВС», Франсуа Олланд перебував за 100 метрів від місця, звідки вилетіла куля.

Як з’ясувалося, стріляв один із снайперів, яких за методикою охорони високопоставлених осіб зазвичай розставляють на масових заходах. У їх обов’язки входить запобігти можливому замаху. Але тут сталося несподіване. За інформацією місцевої преси, зброя не була поставлена на запобіжник. А на додачу боєць, що перебував на даху, послизнувся й випадково натиснув на спусковий гачок.

Постраждалим вдалося уникнути серйозних ушкоджень. За першими повідомленнями, офіціант і працівник залізничної компанії отримали поранення в ногу. Лікарі кваліфікували їх як легкі. Згодом надійшли уточнення, начебто одним з постраждалих став сам жандарм-снайпер. Постріл перервав промову президента на декілька секунд. Однак жодної паніки не сталося. «Я сподіваюся, що нічого серйозного», – сказав пан Олланд та запитався, чи зі всіма все добре. Після виступу президент навідав постраждалих.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...