Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Постачання води в Авдіївку відновлено

Автор:

|

Квітень 23, 2018

|

Рубрика:

Постачання води в Авдіївку відновлено

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомила, що станом на ранок понеділка, 23 квітня, запрацювали водотяги як у прифронтовій Авдіївці, так і в інших населених пунктах, що знаходяться під контролем українського уряду. Нагадаємо, що водопостачання було перерване через зупинку роботи Донецької фільтрувальної станції (ДФС), викликаної злочинними діями проросійських бойовиків. Тепер воно відновлене у повному обсязі.

Працівників станції, які у неділю, 22 квітня, почали відновлювальні роботи, супроводжували спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ).

Тим часом війна триває. З чергового зведення прес-центру штабу АТО, оприлюдненого  у понеділок, 23 квітня, дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська здійснили 30 обстрілів українських позицій. При цьому на Луганському напрямку ворог гатив із заборонених 120 міліметрових мінометів у районах Новгородського та Луганського. А на Донецькому напрямку поблизу Павлополя та Новотроїцького зафіксовано снайперський вогонь.

На щастя, жоден український військовослужбовець учора не постраждав.

Світлина: сліди ворожих обстрілів на одному з корпусів ДФС.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply