Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 5, 2019

Посмертний маскарад для російських вояків

Автор:

|

Серпень 07, 2017

|

Рубрика:

Посмертний маскарад для російських вояків

Про цинічну методику приховування втрат в окупаційних військах на Донбасі розповідає 7 серпня у мережі Facebook Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України. Загиблих почали просто переодягати у цивільний одяг. І таким чином проблема з вантажем-200 одразу перестає існувати.

Українські військові розвідники описують реальний факт з 3-ї окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1-го армійського корпусу (штаб у Донецьку) Збройних сил Російської Федерації, де військовослужбовці підірвались на міні під час виконання диверсійного завдання: «За рішенням керівництва бригади, тіла загиблих було переодягнено у цивільний одяг та залишено у лісосмузі неподалік від лінії зіткнення».

Як зазначають у ГУР, родичам, які прибули з Росії, повідомили, що загиблі ніколи не служили в збройних формуваннях так званих «ЛНР/ДНР», тому військове командування «республік» до їх загибелі непричетне.

«У такий спосіб, керівництво російських окупаційних військ не лише приховує факт участі російських найманців та кадрових військових у бойових діях проти сил АТО, але й позбавляє сім’ї загиблих матеріальної допомоги у зв’язку з втратою годувальників», – наголошено на facebook-сторінці ГУР.

About Author

news

  • qaz

    Зачем этих жмуров переодевать?Хоронить то всераво будут в полной секретности или спалят в передвижном крематории.