Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Порушення свободи слова Україні

Автор:

|

Грудень 29, 2017

|

Рубрика:

Порушення свободи слова Україні

У п’ятницю, 29 грудня, Інститут масової інформації (ІМІ) оприлюднив чергове щорічне дослідження «Барометр свободи слова». У ньому, зокрема, сказано, що у 2017 році на підконтрольній українському уряду території експерти зафіксували 274 випадки порушень свободи слова. А разом з окупованими Кримом (16) та окремими районами Донбасу (3) цього року кількість порушень свободи слова становила 293 випадки.

Найчастіше були подущені перешкоджання законній журналістській діяльності, обмеження доступу до публічної інформації, погрози і залякування журналістів, напади на них і побиття. А найбільше торік грішили проти журналістів та свободи слова приватні особи (150 випадків), місцева влада (49 випадків) та правоохоронні органи (33 випадки).

Переважно свободу слова порушували у Києві та області (79 випадків), на Волині (23 випадки), Миколаївщині (20 випадків), Полтавщині (18 випадків) та Одещині (15 випадків).

Виконавча директорка ІМІ Оксана Романюк наголосила на такій проблемі як безкарність за резонансні злочини проти журналістів. Наприклад, досі залишається нерозслідуваною справа убивства Павла Шеремета, а фактичний співучасник убивства журналіста В’ячеслава Веремія отримав умовний термін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply