Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Портрет Степана Бандери на польському посольстві

Автор:

|

Лютий 16, 2017

|

Рубрика:

Портрет Степана Бандери на польському посольстві

У четвер, 16 лютого, активісти організації «Чорний комітет» розмістили зображення Степана Бандери на паркані посольства Польщі у Києві. Таким чином учасники акції мали намір наголосити – жодна держава в світі не може втручатися у внутрішні справи України. Про це повідомляє «Український тиждень» з посиланням на прес-службу організації.

«Причиною акції стали відверто антиукраїнські заяви вищих чиновників Польщі. Зокрема, мова йде про президента Анджея Дуду та голову правлячої партії «Право і Справедливість» Ярослава Качинського, які в ультимативній формі вимагають від України відмовитись від героїзації Степана Бандери та УПА», – зазначено у повідомлені.

Окрім цього, представники організації згадали й про антиукраїнську політику Польщі у минулому. За їх словами, це було однією із причин завоювання як нашої землі, так і Речі Посполитої, Російською імперією. До того ж Польща героїзувала осіб, які проводили «відверту антиукраїнську політику», зокрема – Юзефа Пілсудського, прокоментував захід координатор організації Богдан Тицький.

Нагадаємо, нещодавно лідер керівної партії у Польщі «Право і справедливість» Ярослав Качинський заявив, що з героїзацією Степана Бандери проєвропейський курс України може ускладнитися.

Світлини: Чорний комітет (скріпи з відео).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply