Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Порошенкова фракція від преси не вбереглася

Автор:

|

Квітень 13, 2016

|

Рубрика:

Порошенкова фракція від преси не вбереглася

MICT_n__16-04-13__03_На фракції БПП

На засідання фракції «Блоку Петра Порошенка» сьогодні по обіді прийшли кандидати в міністри нового складу уряду, голосування за який авансовано на завтра. Очевидно, з метою уникнути завчасного розголосу,  журналістів попросили вийти з приміщення, яке знаходиться поруч з конференц-залом.

Однак ініціатори такої заборони не врахували, що в складі фракції теж є журналісти. Наприклад, Сергій Лещенко. На момент обрання до Верховної Ради він працював заступником головного редактора і спеціальним кореспондентом «Української правди». Інстинкт професіонала виявився вищим від вимог партійної дисципліни. Таким чином через mobile.twitter в інформаційний простір порціями надходили новини про перелік осіб, які мали б отримати портфелі в новому Кабміні.

Так став відомим доволі вичерпний перелік прізвищ, які назвав кандидат на посаду прем’єр-міністра Володимир Гройсман. Ось кілька ключових: перший віце-прем’єр-міністр і міністр економіки – Степан Кубів, міністр фінансів – Олександр Данилюк, внутрішніх справ – Арсен Аваков, юстиції – Павло Петренко, освіти – Лілія Гриневич. В числі віце-прем’єрів названий і В’ячеслав Кириленко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply