Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Порада з-за океану Президентові України

Автор:

|

Вересень 13, 2017

|

Рубрика:

Порада з-за океану Президентові України

Спеціальний представник США на переговорах щодо України Курт  Волкер прокоментував ситуацію, що склалася останніми днями довкола особи колишнього президента Грузії та очільника Одещини Міхеіла Саакашвілі. Про це у середу, 13 вересня, повідомили провідні інтернет-видання України.

Досвідчений американський дипломат наголосив, що чинній українській владі не варто так драматично підходити до конфлікту з лідером політичної партії «Рух Нових сил». Вже саме це формулювання багато про що свідчить. Зокрема, й про те, як сприймають нині Міхеіла Саакашвілі за океаном. У ньому далі бачать дієвого опозиційного політика, а не вигнанця, який з великими труднощами повернувся в країну. Отож, йому треба дати право відстояти своє громадянство у суді.

Курт Волкер, зрозуміло, не міг обійти свого основного на сьогодні завдання. А воно полягає у тому, щоб сприяти досягненню миру на Донбасі. Отож на запитання, що б він порекомендував Петрові Порошенку, якби був його радником, спецпредставник США відповів: «Я б сказав: сфокусуйтеся на верховенстві закону, інституціях та своєму управлінні державою, адже Україна має бути успішною країною, щоб витримати російську агресію».

Світлина: Курт  Волкер на Донбасі.

About Author

news

 • юрист

  Курт Волкер – представник президента Трампа по Україні:
  «Якщо
  Україна хоче будувати правову державу, Михайлу Саакашвілі потрібно дати
  можливість відстояти своє громадянство в суді. Порошенко слід менш
  драматично підходити до Саакашвілі і зайнятися питаннями поліпшення
  управління
  країною і боротьбою з корупцією». Є ще питання…? Тепер зрозуміло хто
  автори фокусу…? І якщо ПОП не зрозуміє цього прямого тексту – то
  поміняють місцями не тільки глядачів в залі, й самого головного
  глядача!!!