Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Поновлюється робота у «Нормандському форматі»

Автор:

|

Червень 06, 2018

|

Рубрика:

Поновлюється робота у «Нормандському форматі»

У середу, 6 червня, дату і місце проведення зустрічі міністрів закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії підтвердили у Москві. Таким чином знято останнє застереження і тепер можна бути впевненим, що очільники зовнішньополітичних відомств держав «Нормандського формату» сядуть за стіл перемовин 11 червня у Берліні

Головною темою, водночас із колишніми суперечливим питаннями щодо відведення важких озброєнь і збереження перемир’я, стане організація миротворчої місії ООН для Донбасу. З ініціативою провести таке засідання після 15-місячної перерви виступив міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас. Цю пропозицію він висловив під час свого візиту до прифронтового Маріуполя, куди спеціально приїхав, щоб сформувати власне бачення ситуації на сході України. Тоді Гайко Маас висловив сподівання, що таким чином вдасться вдихнути нове життя у процес врегулювання на Донбасі.

«Нормандський формат» був створений в червні 2014 року з метою домогтися встановлення миру на сході України. Зустрічі відбуваються як на рівні глав держав, так і на рівні міністрів закордонних справ і експертів.

Світлина: міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply