Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 6, 2020

Понад сто загиблих і лише один ув’язнений

Автор:

|

Листопад 21, 2017

|

Рубрика:

Понад сто загиблих і лише один ув’язнений

21 листопада, у річницю початку Євромайдану, генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів про підсумки розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності. Отож, у 2013-2014 роках винесено 49 судових вироків, оголошено підозру 380 особам, 238 справ передані до суду.

Тим часом начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк уточнив, що лише одна особа перебуває у місцях позбавлення волі. Це так званий «тітушка». Та й той з Харкова. Решта засуджених отримали або умовні терміни, або призначене їм покарання не передбачало позбавлення волі.

Своєю чергою адвокати «Небесної Сотні» твердять, що головний підозрюваний у справах про злочини на Майдані, командир із спецпідрозділу «Беркут» Дмитро Садовник виїхав з України, фактично, за сприяння постмайданівської влади. А ще місяць тому Інтерпол зняв з міжнародного розшуку колишнього міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка та його заступника Віктора Ратушняка.

Єдине, чим заінтригував громадськість цими днями Юрій Луценко так це гучною заявою. Він заявив, що цього тижня слідчі оголосять підозру у справі Майдану «одному із чинних керівників в органах державної влади». Але, як уже не раз бувало, не назвав ані імені підозрюваного, ані установи, у якій той працює.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply