Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Померла рекордсменка Книги рекордів Гіннесса

Автор:

|

Грудень 24, 2016

|

Рубрика:

Померла рекордсменка Книги рекордів Гіннесса

1224___06-3

І рекорд у неї особливий. Сербська стюардеса Весна Вулович упала з висоти 10000 метрів під час катастрофи літака Douglas DC-9 авіакомпанії Yugoslav Airlines у 1972 році. І дожила до 66-ти, повідомляє 24 грудня сайт «ВВС». Напередодні знайдена мертвою у власній квартирі в Белграді. Про причину смерті інформації наразі нема.

Рейс JAT367 розбився 26 січня 1972 року над горами Чехословаччини. 27 пасажирів і членів екіпажу загинули. А стюардесі пощастило. Як твердять, її придавило візком з закусками і напоями у хвостовому відсіку. А той упав в лісі на покриті снігом гілки, що пом’якшило падіння. Крик про допомогу почув місцевий лісник Бруно Гонці.

З перелом тазу, хребта, обох ніг і кількох ребер Весна Вулович перебувала під опікою лікарів 16 місяців. Одужавши, повернулася в рідну авіакомпанію, але у небо вже не піднімалася, працювала у наземній службі. Набула в народі популярності, а оскільки любила висловлюватися на політичні теми, до неї прислухалися.  Через це втратила робот у 1990 році – за участь у протестах проти Слободана Мілошевича.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...