Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Помер представник Росії в ООН Віталій Чуркін

Автор:

|

Лютий 20, 2017

|

Рубрика:

Помер представник Росії в ООН Віталій Чуркін

За незбагненним збігом обставин він пішов з життя 20 лютого, у день третіх роковин початку російської агресії проти України. Інтернет-портали з посиланням на New York Post пишуть, що у постійного представника Російської Федерації (РФ) при Організації Об’єднаних Націй стався серцевий напад. З російського представництва його доставили до лікарні, але врятувати не змогли. Інформація наразі не офіційна. Але, можливо, й справді – серце. Віталію Чуркіну випала нелегка і безнадійна робота – видавати за мирне ягнятко безпринципного агресора.

Про покійних або добре, або нічого. Тому ми не кажемо нічого.

Але є особлива дипломатична мова. Отож, повторимо те, що сказав з цього приводу «Громадському» постпред України при ООН Володимир Єльченко:

«Кожний посол висловлює позицію своєї держави. Так, до інструкцій зі своєї столиці можна додати певний особистий наратив. Але я б не перебільшував його особисту роль, вірніше, думати, що його особиста роль на цій посаді була чимось відмінним від позиції РФ, яку він представляв». І найважливіше: «В дипломатії є таке правило – якщо не згоден з тим, що тобі пропонують, йдеш у відставку. Чуркін так не вирішив».

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply