Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 21, 2018

Помер найстаріший у світі мільярдер

Автор:

|

Березень 20, 2017

|

Рубрика:

Помер найстаріший у світі мільярдер

Американському банкіру та філантропу Девіду Рокфеллеру 12 червня могло виповнитись 102 роки. Не судилося… Він помер у понеділок, 20 березня, уві сні в своєму будинку в Покантіко-Хіллз. Про це повідомив прес-секретар сім’ї Рокфеллерів Фрейзер П. Сайтел, передає «The New York Times».

В дитинстві Девід Рокфеллер проживав у неймовірній розкоші. Коли він з братами катався на роликах, за ними їхав сімейний лімузин, щоб хлопці могли відпочити, коли втомляться. Водночас батьки виховували в дитині шляхетні риси – ощадність до грошей та тягу до благодійності.

Після закінчення університету та участі у Другій світовій війні Девід Рокфеллер керував сімейними справами та управляв «Chase Manhattan Bank». Окрім цього, був прихильником податку на розкіш та закликав допомагати бідним країнам. Серед основних його зацікавлень також було мистецтво.

За своє життя він зустрічався більш ніж з 200 лідерами з різних країн та отримав президентську медаль свободи – одна з найбільш почесних цивільних нагород у Сполучених Штатах. Додамо, дружина Девіда Рокфеллера Маргарет померла у 1996 році. Вони мали шістьох дітей.

Світлини: Peoples.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...