Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, May. 20, 2019

Польський прем’єр у лікарні після аварії

Автор:

|

Лютий 11, 2017

|

Рубрика:

Польський прем’єр у лікарні після аварії

Однією з основних тем провідних інформаційних агенцій світу 11 лютого залишається стан здоров’я голови ради міністрів Республіки Польщі Беати Шидло. Офіційні особи називають його стабільним і твердять, що життю очільниці уряду нічого не загрожує. Однак насторожує, що напередодні пізно ввечері лідер правлячої партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський повідомив, що у дорожньо-транспортній пригоді «серйозно постраждала пані прем’єр, а також двоє працівників служби охорони уряду». А прес-конференції з цього приводу довелося очікувати понад 12 годин. І на ній прес-секретар уряду Рафал Бохенек, незважаючи на наполегливі прохання журналістів, категорично відмовився повідомити подробиці. У тому числі не відповів на запитання, чи є у Беати Шидло переломи.

З інших джерел стало відомо, що аварія сталася у рідному місті прем’єра Освенцімі, що на півдні Польщі. Кортеж прямував головною дорогою, коли з прилеглої вулиці виїхав легковий автомобіль Fiat 500 і протаранив автомобіль в якому знаходилася пані прем’єр-міністр. За іншими даними – зіткнувся з автомобілем супроводу, а лімузин очільниці уряду вилетів у кювет. 21-річний водій приватного автомобіля зізнався, що порушив правила руху.

За останній час це третя аварія за участю польських високопосадовців. Торік тріснуло колесо в автомобілі президента Анджея Дуди, а минулого місяця у дорожньо-транспортну пригоду потрапив кортеж міністра оборони Антоні Мацеревича.

Світлина: Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...