Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 24, 2019

Польща готова шукати порозуміння з Україною

Автор:

|

Листопад 09, 2017

|

Рубрика:

Польща готова шукати порозуміння з Україною

У вищих ешелонах польської влади позитивно відгукнулися на пропозицію Петра Порошенка провести найближчим часом зустріч Консультаційного Комітету Президентів України і Польщі. Про це українські інтернет-портали повідомляють у четвер, 9 листопада, з посиланням на «Польське радіо».

Нагадаємо, що про свою ініціативу скликання надзвичайного засідання цього Комітету, глава нашої держави заявив напередодні. Підставою  стало кілька жорстких заяв, що пролунали з уст представників польської влади на адресу України. І у Варшаві пропозицію почули.

Очільник кабінету Президента Польщі Кшиштоф Щерскій, який є співголовою Консультаційного Комітету Президентів України і Польщі з польської сторони, позитивно поставився до пропозиції Петра Порошенка. Канцелярія Президента Польщі Анджея Дуди вже передала в Україну документ, що підтверджує готовність Польщі провести таке позачергове засідання. І українська делегація вже отримала запрошення до Варшави.

«Це буде чергова можливість представити українській стороні польські очікування з основних питань у польсько-українських відносинах», – повідомила канцелярія Президента Польщі.

Світлина: Кшиштоф Щерскій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...