Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Полонений «язик» виявився балакучим

Автор:

|

Квітень 26, 2016

|

Рубрика:

Полонений «язик» виявився балакучим

MICT_n__16-04-26__01_полонений

Українські воїни провели успішний бій у селі Зайцевому. Сюди намагалася прорватися ворожа диверсійно-розвідувальна група. Але наші хлопці дали зайдам рішучу відсіч.  Доволі чисельний підрозділ окупантів зазнав відчутних втрат убитими та пораненими. Вцілілі бойовики врятуватися панічною втечею. Окрім одного, що потрапив у полон.

Отож українським розвідникам цього разу не довелося пробиратися у запілля супротивників, щоб взяти «язика». Той сам прийшов їм до рук. І вже на першому допиті розповів чи не все, що знав про чисельність бойовиків, їх особи та зайняті позиції. Таким чином вдалося отримати дуже важливу інформацію. Особовий склад підрозділу сил АТО в цьому бою втрат не зазнав.

Кілька слів про Зайцеве. Це невелике село у Бахмутському районі на Донеччині. Заснували його понад півтораста років тому українські селяни-кріпаки, що втікали у вільні степи. Вони й дали тоді ще маленькому поселенню назву, що походить від вислову «втікав як заєць». Тоді це були втечі від кріпацького гніту царської Росії. А зараз як зайці розбіглися бойовики підконтрольних російській владі формувань.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply