Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Політичне розлучення у фракції «Батьківщини»

Автор:

|

Грудень 17, 2016

|

Рубрика:

Політичне розлучення у фракції «Батьківщини»

1217___05-2

«Ми поговорили з Юлією Тимошенко і розійшлися цілком спокійно Ми обидві прекрасно розуміємо ситуацію», – сказала 17 грудня в ефірі телеканалу NewsOne Надія Савченко, коментуючи своє виключення з парламентської фракції «Батьківщини». Нагадаємо, що таке рішення було прийняте двома днями перед тим. Основною підставою стали перемовини з ватажками так званих «ДНР» та «ЛНР», які без погодження з депутатами-однопартійцями провела у Мінську Надія Савченко.

У тому ж інтерв’ю вона наголосила, що вступаючи у партію, знала, з чим доведеться зіткнутися. Адміністрація Президента, за її словами, «вже отримала наказ зробити все, щоб мене знищити, заарештувати, а якщо не вийде, то повісити на мене все, що вони хочуть». Надія Савченко навіть не виключає намірів свого фізичного усунення. Готова до усього і сподівається прорахувати всі кроки проти себе. А ще каже, що її не лякає і не дивує бруд у нашій політиці. Дісталося і Петрові Порошенку. Його стосувалися такі слова: «Президент говорить про патріотизм, а не хоче звільняти патріотів, хоча може це зробити». Пролунало й те, під чим, мабуть, підпишеться більшість українців: «Чому вони не хочуть сказати, що у нас не АТО, а війна?!»

А розлучення з фракцією минуло спокійно. Констатуючи, що колеги не підтримують проведення переговорів, які вона взялася проводити,  Надія Савченко сказала: «Тому ми вирішили, що нам краще піти різними політичним шляхами».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...