Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Політична погода на Кавказі: знову «Град»

Автор:

|

Квітень 02, 2016

|

Рубрика:

Політична погода на Кавказі: знову «Град»

MICT_n__16-04-02__03_Карабах1Вірменія та Азербайджан водночас заявляють про початок збройних зіткнень у Нагірному Карабаху. Конфлікт, що отримав назву «Карабаського», має давню історію протистояння між двома національностями, що населяють цей куточок Кавказу. В останні роки існування СРСР воно спалахнуло з новою силою. У першій половині 1990-х років тут точилася справжня війна з численними жертвами. Врешті вдалося досягти крихкого миру, який в той чи інший спосіб постійно порушувався.

Цього разу, як і завжди, сторони обмінюються не лише пострілами, а й взаємними звинуваченнями та спростуваннями. Тим часом є повідомлення про артилерійські удари по невизнаній Нагірно-Карабахській республіці з боку Азербайджану, який вважає її своєю територією, а також про контрнаступ вірменських сил. Надходить і  трагічного характеру інформація. Серед загиблих є навіть одна дитина, ще двоє могли бути поранені при обстрілі з установок  «Град».

Карабаських конфлікт прийнято вважати вірмено-азербайджанським. Але хто візьметься заперечувати, що нинішній Кремлівський режим з маніакальним задоволенням готовий розпалювати криваві зіткнення в близькому закордонні Росії! То що, маємо Кавказький Донбас?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply